Loreal ProFiber

  281 862 333

Po - Pá: 9:00 - 20:00, So - Ne: 9:00 - 19:00

Loreal ProFiber

Loreal ProfiberV dubnu 2015 Loreal na velké tiskové konferenci za účasti nejlepších kadeřníků a médií v Paříži představil svou revoluční novinku v péči o poškozené vlasy – Loreal ProFiber.

Jedná se o první hair-repair program pro vlasy, který nabízí opravdu dlouho trvajcící (Loreal uvádí trvalé) účinky.

Po letech výzkumů v laboratořích Lorealu objevili vzorec, který nazvali APTYL 100 molekulární komplex, vůbec první technologii na světe schopnou setrvat dlouhodobě v molekulách vlasového vlákna a tím dlouhodobě působit na strukturu vlasu.

To v praxi znamená, že účinek této látky je okamžitý a velmi-velmi dlouho-trvající.

V rámci samotné procedury nejprve probíhá stanovení poškození vlasů dle metodiky, kterou Loreal v rámci technologie ProFiber připravil a pak je na základě výsledků zvolena jedna z řad produktu, která odpovídá úrovni poškození.

Produktové řady ProFiber

  • Rectify – mírně poškozené vlasyLoreal Profiber_1
  • Restore – středně poškozené vlasy
  • Reconstruct – velmi silně poškozené vlasy

Ihned po ošetření v salonu jsou vlasy viditelně a na dotyk mnohem zdravější.

Následujícím krokem je domácí péče, kterou si zákazník odnáší domů (Re-charge), při které postupuje v její aplikaci na základě informací od nás.

V současnosti jsme jedním z prvních salonů v Praze, který Vám tuto novinku může nabídnout a nebyli bychom to my, kdybychom k tomu nepřidali ještě něco navíc a proto v rámci naší spolupráce s Loreal Paris, ve speciální časově omezené akci nabízíme nyní.

K šampon + masku nebo péči (základní ošetření u nás v salonu Michel) – Re-charge balíček (domácí péči) v hodnotě 529,- ZDARMA

Tato akce platí do vyprodání zásob a proto neváhejte a buďte mezi prvními, kdo tuto výhodu získá !

Více informací o akci zjistíte na našem telefonním čísle a proto volejte na: 281 862 333 kde se dozvíte vše potřebné a zároveň můžete sebe a své vlasy objednat na ozdravnou proceduru.

Salon Michel

 

Zůstaňte s námi ve spojení

281 862 333

objednavky@salonmichel.cz

Teplická 604/15, Praha 9 - Střížkov

Přijímáme platby kartou

platby kartou